Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

romantyczna kolacja

Utworzony przez zdibier, 7 marca 2014 r. o 15:35
ja ostatnio Irbilem zonie polędwiczki w sosie sliwkowym, zainspirowałem się strona z przepisami oczywiście;p była zachwycona, jesteśmy fanami Dan miesnych nie wiem jak twoja zona… zawsze na takie okazje warto zamowic z jakiegos sprawdzonego miesa, masarni poleconej, bo nie warto się truc tymi miesami z marketow. My często zamawiamy np. u kiszeczki. Acha i nie zapomnij o słodkim deserze hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o romantyczną kolacje, to każde danie będzie idealne jeśli umiemy choć trochę gotować i włożymy w to dużo serca. Bo o to w sumie w tej kolacji chodzi. Ja ostatnio inspirowałam się przepisem z serwisu www.przepis-y.pl i mąż był zachwycony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staram się aby romantyzm pojawiał się przy każdej kolacji. Nie zawsze jest to możliwe. Oboje dużo pracujemy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajnym pomysłem jest zaserwowanie fondue . Rozpuszczamy ciemną albo deserową czekoladę ( sprawdza się szczególnie deserowa czekolada Jedyna od Wedla) w pojemniczku oraz zanurzamy w niej owoce. Pycha !   Czekolada jest uznawana jako afrodyzjak tak więc polepszy Wam humor na cały wieczór ( w końcu zwiększa wydzielanie w organizmie endorfin oraz człowiek jest o wiele bardziej zadowolony).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...